• dot-com205 Kč
  • dot-us171 Kč
  • dot-org280 Kč
  • dot-net250 Kč
  • dot-info157 Kč

SociálníWeb - naše CMSblog post

Vývoj webových stránek, internetových obchodů a aplikací na zakázku za cenu od 250 Kč / hodinu.

SociálníWeb - naše CMS pro ovládnutí webu, eshopů a vlastně všeho

SociálníWeb - naše CMS pro ovládnutí webu, eshopů a vlastně všeho

blog image SociálníWeb - naše CMS pro ovládnutí webu, eshopů a vlastně všeho

Na české IT scéně se hojně objevují pojmy jako "náš redakční systém" nebo "náš CMS" no a tak nám nezbylo nic jiného, než také jeden vytvořit, upřímně vzhledem k funkcím a hlavně údržbě(aktualizaci), které popíši níže by to asi ani jinak nešlo, nicméně jsem žádný CMS těchto firem osobně neviděl a tak předpokládám, že je to hromada funkcí a $_GET a $_POST požadavků na databázi, která má za cíl zjednodušit "vývojářům" práci.

V dnešním informačním věku je tvrzení, že webová stránka je základ pro každé podnikání nebo nápad neúplné, avšak vlastnictví webové stránky a domény je stále nejlepší start jak začít dělat jakýkoliv business a nebo projekt.
Asi každý "web developer" přemýšlí nad tím jak svým klientům nabídnout služby hodné tohoto desetiletí - lze očekávat, že se rychlost pokroku bude i nadále zvyšovat.
Jak již bylo řečeno, vytvořili jsme vlastní CMS, které spravuje všechny námi vytvořené webové stránky a eshopy, otázkou je v čem je naše práce unikátní a proč jsme se pustili do něčeho co je evidentně přeplněno (konkurencí).

****SocialWeb & SocilShop****
Hlavním gólem našeho "CMS" je fakt, že se maximálně snažíme ulehčit našim klientům jejich život, prostě to co jde jakkoliv zautomatizovat, to jsme zautomatizovali a na tomhle jsme si dali maximálně záležet, dalším bonusem je to, že vlastně umíme udělat cokoliv, nepotřebujeme jak jsem několikrát slyšel "ohýbat CMS", protože naše CMS slouží hlavně pro globální funkce, stále však existuje "SOURCE CODE" námi vytvořené webové stránky a také její databáze, to je hlavní rozdíl mezi námi a konkurencí.

.

Co tedy je výhoda CMS SocialWEB?
Můžeme vytvářet prakticky cokoliv a stále zachovat a používat funkce "CMS" bez omezení.
SocialWeb spravuje všechny vaše sociální účty včetně Facebook, Twitter, LinkedIn, Vimeo, YouTube, Pinterest a další.. takže kromě publikování článku na webu můžete publikovat stejný článek i na všech vašich sociálních stránkách jedním klikem! To samé platí pro nově vložené produkty na SocialShopu, ty nejen, že jsou po vložení odeslány na vybrané sociální sítě ale také na nejrůznější srovnávače cen.

Cena za SocialWeb je 15 000 Kč
Cena za SocialShop je 30 000 Kč

Kontaktujte mě pro více informací,
Zdenek Slavik