• dot-com205 Kč
 • dot-us171 Kč
 • dot-org280 Kč
 • dot-net250 Kč
 • dot-info157 Kč

Předregistrace expirujíblog post

Vývoj webových stránek, internetových obchodů a aplikací na zakázku za cenu od 250 Kč / hodinu.

Předregistrace expirujících CZ domén

Předregistrace expirujících CZ domén

blog image Předregistrace expirujících CZ domén

Již po několikáté jsem potřeboval jednu věc a to zaregistrovat a nebo minálně mít možnost zaregistrovat doménu o které jsem si myslel, že expiruje a bude znovu k dispozici k registraci za základní poplatek zhruba 150 Kč, bohužel se mi doménu o kterou jsem měl zájem a věděl jsem, že bude expirovat (i v případě, že skutečně expirovala) registrovat dosud nepodařilo.

V pěti z deseti případů se mi doménu nepodařilo zaregistrovat, protože její původní majitel na skutečně poslední chvíli registrační poplatek (+ nějaký příplatek za registraci domény v ochrané lhůtě) zaplatil, zbytek případů pak zaregistroval někdo jiný, ikdyž jsem dostupnost mnou chtěné domény kontroloval několikrát za hodinu a není se vůbec čemu divit, když domény registrují tzv "roboti" a tak se z registrace expirujících domén stal vlastně sport, který bez použití nejrůznějších technik není možné vyhrát - tedy na doménu, která je v některém z takových robotů zadána zrovna zapomeňte.

Jak tedy získám doménu, která bude expirovat a kterou chci?

Vaše možnosti pro registraci domény jsou asi následující:

 1. Počkáte, pokud doména skutečně expiruje a pokud nebyla přidána do žádného seznamu robota bude poté co skutečně expiruje zdarma k obnovení za standardní poplatek u vámi zvoleného registrátora. Samozřejmě, že tohle platí pouze v případě, kdy nebude někdo jiný kdo bude stejně tak jako vy manuálně pokoušet se danou doménu zaregistrovat.
 2. Využijete služeb tzv "aukce domén", kdy někam zadáte doménu kterou chcete a následně ji tak zadáte do "robota", který se ji bude snažit zaregistrovat. Pokud se mu to podaří, tak budete mít možnost o doménu o které jste některému z těchto robotů řekli dražit s ostaními lidmi, které by jinak ani nenapadlo si takovou doménu zaregistrovat - což je a vždy bylo pro mě NAPROSTO NEPŘIJATELNÉ.
 3. Najdete si programátora, případně pokud máte dostatečné znalosti v programování si můžete vytvořit vlastního robota, který bude neustále zkoušet automaticky zda je daná doména volná - bohužel mám pro vás špatnou zprávu, jakýkoliv WHOIS server takového jednoduchého robota po několika prvních zkouškách zablokuje, pokud překročí nějaký počet dotazů na konkrétní whois server za minutu, to znamená, že tohle není vůbec jednoduchý sport a už vůbec ne levný. Dál se bohužel k tomuto v tomto duchu v zájmu lidí, kteří využijí služeb našeho robota vyjadřovat nemůžu.
 4. Využijete naši službu a nebo myslím subreg takovou službu také nabízí, zcela jistě existuje více služeb (nejlepší pokud skutečně doména má být zaregistrována) je využít všech na které narazíte :-), nicméně my všichni i včetně např. daukce bojujeme o to samé a já osobně bych chtěl vědět, kdo ten boj vyhraje! Pokud je pro vás ta konkrétní doména tak důležitá, prosím vyplňte kde všude jste doménu vložili, jen tak zjistíme s kým prohráváme a s kým vyhráváme.

Jak to funguje?

Náši roboti fungují automaticky, věříme, že každý souboj vyhrajeme a našim klientům zasíláme také časové intervaly, které byli třeba pro vykonání určitých úkonů, takže jsme v tomhle asi nejvíce otevření! Nicméně s každou úspěšně a nebo neúspěšně registrovanou doménou získáme více dat a financí pro zvyšování výkonu našich robotů.

Služba předregistrace stojí 499 Kč, nákup probíhá tak, že si zakoupíte přes PayPal kód, který zadáte do formuláře níže.

DŮLEŽITÉ:

 • CENA ZA POUŽITÝ KÓD PRO KONKRÉTNÍ DOMÉNU JE VRATNÁ V PŘÍPADĚ, ŽE SE NÁM NEZDAŘÍ DOMÉNU PRO VÁS ZAREGISTROVAT
 • CENA ZA REGISTRACI V PŘÍPADĚ ÚSPĚŠNÉ REGISTRACE ZAHRNUJE CENU ZA REGISTRACI DOMÉNY NA 1. ROK OD JEJÍ REGISTRACE
 • Na formulář pro vložení expirující domény o kterou máte zájem přejděte kliknutím na tlačítko níže.
  Přejít na nástroj pro registraci expirujících CZ domén!